ďťż
Strona główna
  biała farba wewnętrzna

biała farba wewnętrzna

asiulka - 29-05-2008 21:22
duzo tu na temat kolorowych farb , a jaką białą farbę do wnętrz polecacie?

tomek i ania - 29-05-2008 23:28
Witaj, ostatnio kupiłem farbę Snieżka ze względu oczywiście na koszta i byłem wielce niezadowolony, dobrze że tylko jedno wiaderko. Za radą mojej ekipy, która twierdzi, że nie ma lepszej białej niż Nobiles Super Akryl dokupiłem właśnie kilka wiaderek tego Nobilesa i stwierdzam, że jest duża różnica. Jeśli można powiedzieć, że coś jest bardziej białe to napewno ten Nobiles i jakoś tak lepiej kryje :wink: .yacol - 30-05-2008 00:21

Witaj, ostatnio kupiłem farbę Snieżka ze względu oczywiście na koszta i byłem wielce niezadowolony, dobrze że tylko jedno wiaderko. Za radą mojej ekipy, która twierdzi, że nie ma lepszej białej niż Nobiles Super Akryl dokupiłem właśnie kilka wiaderek tego Nobilesa i stwierdzam, że jest duża różnica. Jeśli można powiedzieć, że coś jest bardziej białe to napewno ten Nobiles i jakoś tak lepiej kryje :wink: . Śnieżka ma chyba z 5 rodzajow bialej farby. Jesli kupiles np. super biel to sie nie dziw ze kicha. Podobnie mozna by powiedziec ze nobiles jest do bani kupujac "pokoj extra"
Ja z bialych farb polecam śnieżkę max, tikkurilę pure white a najbardziej to Beckers Nordic White. Najdrozsza ale zdecydowanie najlepsza.barzuc - 30-05-2008 09:17

duzo tu na temat kolorowych farb , a jaką białą farbę do wnętrz polecacie? Ja malowałem Dekoralem (zdaje się coś w stylu "śnieżna biel")... powiedziałbym że jestem zadowolony na 7-8 w skali do 10. Malowanie powierzchni z gipsu budowlanego (szary) po gruntowaniu - 3 razy starcza (pod warunkiem że nie ma placków, których nie da się domalować wałkiem (zagłębienia) lub farbę sie zbiera (wypukłości) - u mnie niestety występują obie przypadłości (w małym stopniu ale jednak) więc są fragmenty malowane i 4 razy.

stuk - 30-05-2008 09:31
Biały magnat jest bardzo dobra farba, jesli ktoś chciałby lateksową.yacol - 30-05-2008 11:32

Biały magnat jest bardzo dobra farba, jesli ktoś chciałby lateksową. Ale to juz zdecydowanie najdrozej wyjdzi bo 10l wyjdzie chyba niecale 200zl.
A Beckers Nordic White 118zł
 Menu
 : Poszukuję solidnej ekipy do wykonania tynków wewnętrznych!!
 : Montaż drzwi wewnętrznych tylko na piankę
 : Schody wewnętrzne betonowe czy samonośne drewniane?
 : Uzgodnienie projektu instalacji gazowej wewnętrznej
 : ścianki wewnętrzne na poddaszu użytkowym
 : Drzwi wewnętrzne na samej piance?
 : jakie tynki wewnętrzne wybrać?
  • luban sl
  • wyniki testow gimnazjalnych punktacja
  • londynskie;towarzystwo;geologiczne
  • numer 2220
  • patrician
  •  . : : .
    Copyright (c) 2008 blackangel portal | Designed by Elegant WPT